SERVERINGSSET, 3 delar, nickel, Oscar Nilsson Eskilstuna,1900-talets första hälft.

126358. SERVERINGSSET, 3 delar, nickel, Oscar Nilsson Eskilstuna,1900-talets första hälft.

Kaffekanna, socker, grädde.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, socker, grädde.

Åldersslitage.

Antal besök: 11 193