KAMFERKISTA, 1900-tal.

KAMFERKISTA, 1900-tal.
12628. KAMFERKISTA, 1900-tal.

Skuren dekor, längd 73, bredd 35, höjd 39,5.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
12628. KAMFERKISTA, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 5 893