GULDARMBAND, 18K, med berlocke, vikt= 11 gram.

126241. GULDARMBAND, 18K, med berlocke, vikt= 11 gram.

Armband med 10 vidhängande guldberlocker. Längd 19,5 cm. Armlänk 3 mm bredd.

Bruksslitage.Hjärtberlock med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 962