SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

126189. SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

Fanerat i ek. Två luckor med bakomliggande hyllor. Två lådor. Längd 150, bredd 52, höjd 127 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 924