OSSIAN LUNDSTRÖM. olja på duk, signerad O. Lundström 1928.

126153. OSSIAN LUNDSTRÖM. olja på duk, signerad O. Lundström 1928.

Karl XII, kopia efter Cederström. 89x69 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 893