VAS, glas, Ingeborg Lundin, Expo 199-64, signerad.

126102. VAS, glas, Ingeborg Lundin, Expo 199-64, signerad.

Gul glasmassa. Höjd 15 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul glasmassa. Höjd 15 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 329