BÖCKER, 2 vol. "Svenska folk-Wisor" E.G. Geijer & A.A Afzelius samt "Musiken till Fredmans epistlar".

126057. BÖCKER, 2 vol. "Svenska folk-Wisor" E.G. Geijer & A.A Afzelius samt "Musiken till Fredmans epistlar".

Svenska Folk-Wisor, första delen, Stockholm 1814.

Slitage, smärre skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 064