VÄSKA, krokodil,1900-tal.

126019. VÄSKA, krokodil,1900-tal.

Längd ca. 21.5 cm, höjd ca, 24 cm (exkl. handtag).
Foder i mocka.

Bra bruksskick. Smärre bruksslitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Foder i mocka.

Antal besök: 1 335