VAS, brons, Sune Bäckström, 1930-tal.

126012. VAS, brons, Sune Bäckström, 1930-tal.

Vikt ca. 811.9 g. Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 926