GLASFÖREMÅL, 13 delar, 1800-1900-tal.

125980. GLASFÖREMÅL, 13 delar, 1800-1900-tal.

Karaffer, vaser, lockaskar med mera.

Slitage, nagg, karaffer anlupna av kalk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 540