PARTI DELAR ,HÄNGFOTOGENLAMPOR, 1800-tal.

125958. PARTI DELAR ,HÄNGFOTOGENLAMPOR, 1800-tal.

Gjutjärn,1 st komplett utan skärm.
1 st reservdelar, lod, 3 meter veke 30 mm, 3 meter veke 16/18 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 829