PIEDESTALER, 2 stycken, förgyllda med marmorskivor.

125874. PIEDESTALER, 2 stycken, förgyllda med marmorskivor.

höjd 65-77 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 65-77 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 756