MODELLER, flygplan, SAAB, Tunnan samt Safir, 1900-talets mitt.

125854. MODELLER, flygplan, SAAB, Tunnan samt Safir, 1900-talets mitt.

Höjd ca 12,5 cm.

Slitage, Safir saknar propellern.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 12,5 cm.

Antal besök: 2 578