SLAGBORD, grönmålat, 1800-tal.

125716. SLAGBORD, grönmålat, 1800-tal.

Längd 87, bredd 53, höjd 74, total bredd 111 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 097