ROLAND SVENSSON. "Vinden mojnar", färglitografi, PT, signerad.

125686. ROLAND SVENSSON. "Vinden mojnar", färglitografi, PT, signerad.

17,5 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

17,5 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 331