KARMSTOL, allmoge, 1800-talets första hälft.

125653. KARMSTOL, allmoge, 1800-talets första hälft.

Karmstol 1800-tal, med jynne.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol 1800-tal, med jynne.

Åldersslitage.

Antal besök: 733