Fåtöljer, ett par, Design Kerstin Hörlin Holmqvist, för OPE, 1960-tal..

125639. Fåtöljer, ett par, Design Kerstin Hörlin Holmqvist, för OPE, 1960-tal..

Gripsholmstyp. Modell Blekinge.

Bruksslitage, repor, sliten klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 314