PARTI 1900-tal. 5 delar.

PARTI 1900-tal. 5 delar.
125583. PARTI 1900-tal. 5 delar.

Bordslyster,2 majolikaskålar,glasfågel Ronneby, hästvas Rosa Ljung. Höjd 13 - 35cm.

Sprickor /nagg i skålarna.En bindning lös i lystern.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 430