125564. KAFFERSERVIS 3 delar Rosenthal + KERAMIKFIGURER 5st.
Espressokoppar med fat, Espresso-Sammeltasse Rosenthal. Höjd 6,5cm, fat diam 10,5 cm.
5 st keramikfigurer, kinesiska krigare och häst, höjd 12 cm.
Koopar ingen anmärkning. Keramikfigurerna, enstaka mindre nagg, bruksslitage.