KAFFERSERVIS 3 delar Rosenthal + KERAMIKFIGURER 5st.

125564. KAFFERSERVIS 3 delar Rosenthal + KERAMIKFIGURER 5st.

Espressokoppar med fat, Espresso-Sammeltasse Rosenthal. Höjd 6,5cm, fat diam 10,5 cm.
5 st keramikfigurer, kinesiska krigare och häst, höjd 12 cm.

Koopar ingen anmärkning. Keramikfigurerna, enstaka mindre nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 144