Auktionsverket Engelholm
Keramik & Porslin
Europeiskt
TALLRIK, empire, Frankrike, 1800-tal, proveniens Krapperups Slott.
125486. TALLRIK, empire, Frankrike, 1800-tal, proveniens Krapperups Slott.
Utvalt av våra föremålsexperter
Diameter 23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 23 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 218