MODELLBIL, plåt, "Ford, 1900-talets mittt.

125475. MODELLBIL, plåt, "Ford, 1900-talets mittt.

Batteridriven, längd 26 cm.

Bruksslitage, skada, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteridriven, längd 26 cm.

Antal besök: 1 119