RYGGSÄCK, skinn, 1900-tal.

RYGGSÄCK, skinn, 1900-tal.
125426. RYGGSÄCK, skinn, 1900-tal.

Ryggsäck skinn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggsäck skinn.

Bruksslitage.

Antal besök: 839