KANDELABER, 1 par, tenn, 1934.

125325. KANDELABER, 1 par, tenn, 1934.

Stämplade H8
Med 6 ljusmanschetter
Höjd 23 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade H8
Med 6 ljusmanschetter
Höjd 23 cm.

Bruksslitage, åldersslitage.

Antal besök: 998