SKÅL på Fot, NS, stämplad CG Hallberg.

125305. SKÅL på Fot, NS, stämplad CG Hallberg.

Höjd ca 37 cm.

Brukslitage. Delvis kraftigt nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 37 cm.

Antal besök: 1 615