Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KALLE ANKA på jakt och KALLE ANKA med KNATTE, FNATTE och TJATTE (2). Oljor på trärelieffer 1950/60-tal Osignerade.
125265. KALLE ANKA på jakt och KALLE ANKA med KNATTE, FNATTE och TJATTE (2). Oljor på trärelieffer 1950/60-tal Osignerade.
Båda 23x32 cm.
Något smutsiga.
Gör en kostnadsfri värdering!
Båda 23x32 cm.
Något smutsiga.
Garpenhus Auktioner
1 530