KALLE ANKA på jakt och KALLE ANKA med KNATTE, FNATTE och TJATTE (2). Oljor på trärelieffer 1950/60-tal Osignerade.

125265. KALLE ANKA på jakt och KALLE ANKA med KNATTE, FNATTE och TJATTE (2). Oljor på trärelieffer 1950/60-tal Osignerade.

Båda 23x32 cm.

Något smutsiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda 23x32 cm.

Något smutsiga.

Antal besök: 1 530