GONDOLLYKTA, bemålad plåt, för ett ljus, Venetiansk, 1800-tal.

12522. GONDOLLYKTA, bemålad plåt, för ett ljus, Venetiansk, 1800-tal.

Höjd 65 cm.

Skador, lagningar. Senare upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.

Antal besök: 984