BYRÅ, mahognyfanérad, 1850-tal.

125180. BYRÅ, mahognyfanérad, 1850-tal.

Översta lådan med lådinredning. dekorationslister, senare beslag. Höjd 95, bredd 92 cm, djup 48,5. Enstaka listdetaljer och nyckelskylt medföljer.

Kraftigt slitage, repor, defekter, listdelar saknas, lådinreningen defekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 386