LILIAN VON KRUSENSTIERNA, olja på duk, sign.

125155. LILIAN VON KRUSENSTIERNA, olja på duk, sign.

Porträtt av flicka, 31x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt av flicka, 31x25 cm.

Antal besök: 3 748