BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.

BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.
12514. BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.

Nyckel finns. Längd 100, bredd 45, höjd 113 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Antal besök: 9 478