SOFFA, 1920-tal.

SOFFA, 1920-tal.
125136. SOFFA, 1920-tal.

Målad i grönt och orange.
Längd ca 192 cm.

Slitage, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
125136. SOFFA, 1920-tal.

Målad i grönt och orange.
Längd ca 192 cm.

Slitage, repor och fläckar.

Antal besök: 1 242