ALAIN SOUCASSE. Körsbär och noter. Carborundum/färglitografi Signerad och daterad 89. Numrerad 9/90.

125106. ALAIN SOUCASSE. Körsbär och noter. Carborundum/färglitografi Signerad och daterad 89. Numrerad 9/90.

Bildyta ca 48 x 41 cm.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 48 x 41 cm.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 1 272