Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
MAGNUS & WILHELM VON WRIGHT. 5 st. Fåglar. Litografier.1900-tal. utgiven av A.Börtzells Tr AB, Stockholm.
125083. MAGNUS & WILHELM VON WRIGHT. 5 st. Fåglar. Litografier.1900-tal. utgiven av A.Börtzells Tr AB, Stockholm.
Yttermått 60 x 47 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Yttermått 60 x 47 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 516