MARGARETA CARLSTEDT. 3 st. Färgträsnitt. Signerade och numrerade.

125074. MARGARETA CARLSTEDT. 3 st. Färgträsnitt. Signerade och numrerade.

41 x 34 och nedåt.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 34 och nedåt.

Antal besök: 4 407