GOLVUR, allmoge, 1800-tal.

GOLVUR, allmoge, 1800-tal.
12505. GOLVUR, allmoge, 1800-tal.

Märkt 1763. Bemålad. Pendel finns. Höjd 221 cm.

Slitage. Renoverad och komplettera. Glas saknas. Ett lod saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 203