RESEUR 2 stycken, "Déposé" samt "Kienzle".

125028. RESEUR 2 stycken, "Déposé" samt "Kienzle".

"Déposé" I gul metall.Höjd ca 14,5 cm. Urtavlans diameter ca 7 cm,
Kienzle i gul/vit metall. Höjd 19 cm. Urtavlans diameter 7 cm.

Bruksslitage. Urtavlor med krackelyr.. Ej genomgångna..

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 300