KASSASKÅP, Hadak Do.

124986. KASSASKÅP, Hadak Do.

Låsbar låda invändigt. Höjd 61 cm, bredd 48 cm, djup 49.

Bruksskick. Mindre buckla, fläckar, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
124986. KASSASKÅP, Hadak Do.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 816