FIGURIN, ben, Äldre man och barn, Japan, 1800-tal.

124967. FIGURIN, ben, Äldre man och barn, Japan, 1800-tal.

Signerad. Höjd ca 4,3 exkl metalfäste.

Senare metallfäste. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare metallfäste. Slitage.

Antal besök: 1 135