SKÅL, Ming dynasti, Kina 1400-talets andra hälft.

124911. SKÅL, Ming dynasti, Kina 1400-talets andra hälft.

Höjd 8 cm. Diameter 18,5 cm.

Nagg, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 cm. Diameter 18,5 cm.

Nagg, repor.

Antal besök: 1 460