SÄNG, senempire, 1800-tal.

SÄNG, senempire, 1800-tal.
12491. SÄNG, senempire, 1800-tal.

Mahogny med intarsia. Längd 210, bredd 119, höjd 139 cm.

Slitage och skador, renoverad och kompletterad. En knopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 407