SCHUCO , TACHO-EXAMICO 4002, US Z.Germany, plåt, originalkartong. Tillkommer kanot med indian och TIMPO Cowboy.

124875. SCHUCO , TACHO-EXAMICO 4002, US Z.Germany, plåt, originalkartong. Tillkommer kanot med indian och TIMPO Cowboy.

Längd 16 cm. Tillkommer kanot med indian och TIMPO Cowboy.

Bra skick, slitage och små bucklor. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 704