OSKAR BERGMAN. Landskap med björkar, signerad, numrerad 104/260, Daterad i trycket 1948.

124843. OSKAR BERGMAN. Landskap med björkar, signerad, numrerad 104/260, Daterad i trycket 1948.

Bildyta 53,5 x 38,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 53,5 x 38,5 cm.

Gulnad. Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besök: 2 028