SYPUFF, 1900-talets mitt/andra hälft.

124831. SYPUFF, 1900-talets mitt/andra hälft.

Svart konstskinn samt teakben, längd 42, bredd 32, höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 209