124798. SILVERFÖREMÅL, 5 delar, vikt ca 172 gram.
Sockertång, engelsk snäcka, George Williams Adams, London 1849.
Saltströare, Birmingham, 1907.
2 skedar, Joseph Willmore, 1832.
Sked, Birmingham, 1917.
Bruksslitage, ägarmonogram.
Saltströare med bucklor.
Sked, Birmingham, 1917.
Bruksslitage, ägarmonogram.
Saltströare med bucklor.