SILVERFÖREMÅL, 5 delar, vikt ca 172 gram.

124798. SILVERFÖREMÅL, 5 delar, vikt ca 172 gram.

Sockertång, engelsk snäcka, George Williams Adams, London 1849.
Saltströare, Birmingham, 1907.
2 skedar, Joseph Willmore, 1832.
Sked, Birmingham, 1917.

Bruksslitage, ägarmonogram.
Saltströare med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sked, Birmingham, 1917.

Bruksslitage, ägarmonogram.
Saltströare med bucklor.

Antal besök: 741