HENRIK ALLERT. litografi 105/225, fiskar, signerad och numrerad Henrik Allert, Fiskar.

124738. HENRIK ALLERT. litografi 105/225, fiskar, signerad och numrerad Henrik Allert, Fiskar.

72x51 cm.

Fint bruksskick.

Henrik Allert (1937–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

72x51 cm.

Fint bruksskick.

Henrik Allert (1937–2024)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 720