OKÄND KONSTNÄR. Karikatyrer från andra världskrigets tid, 12 st, signerade och daterade Grähs -45/46.

12467. OKÄND KONSTNÄR. Karikatyrer från andra världskrigets tid, 12 st, signerade och daterade Grähs -45/46.

Snidade i trä och bemålade. Bla Josef Stalin, Adolf Hitler, Winston Churchill mfl. 30 x 20 cm vardera.

Slitage och torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och torrsprickor.

Antal besök: 2 635