LEKSAKSBILAR, 3 st, plåt, bla Bandai, Japan.

124625. LEKSAKSBILAR, 3 st, plåt, bla Bandai, Japan.

Opel Rekord, Bandai, Japan. Längd 27 cm.
Brandbil, omärkt. Längd 31 cm.
Veteranbil, made in Japan. Längd 24,5 cm.

Slitage, skador, rost, delar saknas, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 183