SMYCKEN med mera, delvis silver, 1900-tal.

124597. SMYCKEN med mera, delvis silver, 1900-tal.

Bland annat tändsticksfodral i silver stämplad Danmark, dosa i metall med agat, broscher, hängen med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 017