JARDINJÄR, majolika, Rörstrand, omkring 1900.

124591. JARDINJÄR, majolika, Rörstrand, omkring 1900.

Dekor av blommor, längd ca 40 cm.

Slitage, repor, glasyrkrackelyrer, avslag/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 854