CHRISTIAN DIOR, klänning, 1980/1990-tal.

12459. CHRISTIAN DIOR, klänning, 1980/1990-tal.

Siden med blå botten och vita prickar, foder i acetat/konstsiden. Dragkedja i rygg.
Storlek enligt märkning 50/16. Bystvidd ca 104, midja ca 80, längd ca 110 cm.
Etikettmärkt x 2: Paris Dior, Made in Italy samt Gruppo GFT Collaudo 51305 3395.

Bruksslitage. Fläckar vid ärmslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 245