BORDSARMATUR, Rörstrand.

BORDSARMATUR, Rörstrand.
124560. BORDSARMATUR, Rörstrand.

Höjd ca. 31 cm, exkl. sockel.
Dekor av blomster.

Krackelering, slitage, missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 31 cm, exkl. sockel.
Dekor av blomster.

Antal besök: 484